What Is Botox for Hair?

Що таке ботокс для волосся?

Якщо ви розглядаєте зморшки, ви можете розглянути питання про ботулінічний токсин А (Ботокс), типовий лікар, призначений лікарем, який кілька людей використовують для розгладження зморшок. Як би там не було, що з ботоксом для вашого волосся?

Волосся на вашій голові втрачають повноту та гнучкість у міру старіння, майже так само, як і ваша шкіра. Нові вироби для волосся представляють себе як ботокс для волосся, оскільки вони повинні допомогти заповнити волосся, зробити його гладким і зменшити завивку.

Чи містить ботокс для волосся ботокс?

Ботокс для волосся насправді не містить елемента отрути ботуліну, який є основним елементом ботоксу. Швидше, це ім’я, залежне від того, як функціонує елемент. Настільки ж, як працює ботокс, розпушуючи м’язи і розгладжуючи шкіру, «ботокс для волосся» працює, заповнюючи окремі пасма волосся, щоб допомогти надати йому сукупність і зробити його гладким.

Як працює ботокс для волосся?

Ботокс для волосся – це дійсно глибока формовочна процедура, яка покриває нитки волосся заповнювачем, наприклад, кератином. Обробка заповнює будь-які пошкоджені або стрункі зони на кожній пасмі волосся, щоб волосся стали прогресивно повними і глянсовими.

Фіксації залежать від предмета. Fiberceutic компанії L’Oreal Professional використовує фіксацію під назвою Intra-Cylane для заповнення пасм волосся пристосованими ніжними нитками. Це робить присутність більш повного і гладкого волосся. Ще один відомий предмет – Majestic Hair Botox – випадки використання ліцензованої суміші:

• масло ікри

• пептид BONT-L

• вітамін В-5

• Е поживні речовини

• колагеновий комплекс, який складає «Ботокс» деяку частину лікування
Ботокс для волосся

Ви можете використовувати ботокс для волосся, якщо у вас є:

• розщеплення закривається

• розкішне волосся, позбавлене обсягу або блиску

• пошкоджене волосся

• волохаті волосся

• волосся, яке потрібно зафіксувати

Коли все сказано зроблено, ботокс для волосся вважається безпечним для волосся.

Що відбувається під час подання заявки?

Ботокс для вашого волосся не використовує настої будь-якого типу. Швидше, це фахівець з ліплення, який законно пов’язаний з вашими пасмами волосся. Ви можете піти в перукарню, щоб провести лікування, або придбати предмети, які застосовувати вдома.

Лікування починається з очищувача, щоб відкрити шкіру нігтів на волоссі і встановити пасма для ліплення. Потім ботокс для волосся з’єднують з пасмами, затираючи предмет від кореня до кінчиків. Обробка залишається на вологому волоссі протягом періоду часу, як правило, від 20 до півтори години.

Кілька стилістів можуть вимити предмет до висихання та закріпити волосся рівним праскою. Різні стилісти можуть залишати предмет на вашому волоссі, поки вони висихають і закріплюють волосся, щоб допомогти предмету більш повно проникнути у ваші волосся.

Ви побачите, що наслідки процедури лікування волосся Botox підкажуть після висихання волосся.

What amount does hair Botox cost?

The expense for Botox hair treatment ranges from around $150–$300 and upward, in the event that you buy the fixings to use at home or complete the treatment at a salon. Costs likewise fluctuate by geographic area. In case you’re having the treatment done at a salon, get some information about cost before you make your arrangement.

Hair Botox is a prevalent pattern at the present time, and there are numerous at-home forms that guarantee to be the genuine article. It’s hard to tell how well these items work or if the fixings are high caliber.

Your most logical option to get great outcomes is to visit a confided in-salon and approach a hairstylist there for proposals for the treatment. Hairstylists can buy their items from checked merchants, so they realize they’re getting the best items from confided in sellers.

The impacts of hair Botox should last between 2–4 months, despite the fact that the specific time period will fluctuate from individual to individual. It’s prescribed that you utilize a low-sulfate or sans sulfate cleanser to safeguard the outcomes.

Is hair Botox safe?

The item is viewed as safe for use, despite the fact that similarly as with any hair treatment, there is a risk for skin aggravation or hypersensitive response. To diminish the risk of harming symptoms, the treatment shouldn’t interact with your skin.

Hair Botox versus keratin

Кератинові препарати – це синтетичні ліки, які часто містять формальдегід. Формальдегід використовується, щоб «зафіксувати» або «зупинити» пасма волосся в прямому положенні, щоб забезпечити їх гладку. Незважаючи на той факт, що формальдегід, який використовується в цих ліках, викликав деяке занепокоєння, оскільки формальдегід є збудником раку, він дає надійні результати.

Кератинові засоби для волосся, як правило, дещо дешевше купувати індивідуально. Вони коштують від 70 до 100 доларів, однак, в салоні вони можуть збільшитися на 150 і більше доларів.

Ботокс для волосся, знову ж таки, є лише формуючим лікуванням, і він не використовує реакції речовин на роботу. Лікування волосся ботоксом не містить формальдегіду.

Винос

Якщо ви шукаєте відповідь, щоб згладити волосся і змусити їх прогресувати повніше і блискуче, лікування волосся Botox може допомогти. Порадуйте покласти двісті-триста доларів і відвідати довірений салон для найкращих результатів.

Ботокс